Аккумулятор Joye eGo-T + Танк 510 DCT 4.5 мл

Жидкость Dekang Кофе, 10 мл
Набор состоящий из Аккумулятора Joye eGo-T на 1000 мАч, Танка 510 DCT на 4.5 мл и Зарядного устройства Joye eGo

подробнее

308 грн.

В корзину

30 другие товары из этого раздела:

Аккумулятор Joye eGo-T повышенной емкости (1000 мАч) от компании JoyeTech владеет уникальной системой защиты от случайного нажатия.

 

Двуспиральный танк 510 DCT емкостью 4.5 мл обладает системой автоматической подачи жидкости. Металлические заглушки придают танку эксклюзивный внешний вид и делают его еще более надежным.

 

Комплектация:

 

• аккумулятор Joye eGo-T 1000 мАч - 1 шт.;

• танк 510 DCT 4.5 мл металлический - 1 шт.;

• зарядное устройство Joye eGo USB - 1 шт.

От Заголовок Комментарий
2012-07-13 Андрей О. Перший набір Це був мій перший набір. В загальному батарея супер, в мене тримає 1-1.5 дні без зарядки. Повністю заряджається за 2.5 год. від USB. Танк по відчуттях кращий за dual-coil картомайзери, видно скільки рідини, швидше дозаправляється. Я ще брав муфту - з нею виглядає естетичніше, правда не пам'ятаю чи вона входить в набір. В цілому набір більше підходить для апгрейду або як запасна батарея + танк, як перший набір має декілька мінусів.
Найбільший мінус це те що не можна одночасно заряджати батарею і диміти, при цьому немає індикатору заряду, тобто розряд може застати зненацька :(. Також коли я починав парити хотілось спробувати різні смаки, а танк був один. Прийшлося докуповувати картомайзери. Танк дуже хороший коли вже визначився з підходящим смаком. Друзям радив набори з USB ego-t і 3 картомайзерами, вони дуже задоволені. А мене настільки задавила жаба коли бачив що вони парять від USB, що придбав тушку :), а цю батарею подарував брату.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.