Производители

Аккумулятор 510-T 280 мАч (авто)

Компактный автоматический аккумулятор повышенной емкости 280 мАч, который включается при затяжке

подробнее

30 другие товары из этого раздела:

Автоматический аккумулятор включается при затяжке. Его особенностью является повышенная емкость (280 мАч). 

 

Заряжается при помощи USB зарядного устройства для Joye 510 или USB зарядным устройством из стартового комплекта Joye 510-T.

ОтЗаголовокКомментарий
2013-09-25 Андрій. Ниток більше не треба Поправка до мого попереднього коментарію: чи в акумах щось "налаштувалося", чи може сам призвичаївся, але зараз і без ниток все нормально працює, особливо із LR атомайзерами http://ejuice.com.ua/51-atomayzer-joye-510-t-lr-tank.html - пари, навіть значно більше , аніж у моїх друзів - "аналогістів".
2013-08-05 Андрій. Враховуючі ціну - 5, але з \"-\". Замовив 3 шт. Доставку було зроблено швидко. Дуже порадувала ретельність пакування - посилку було обгорнуто великою кількістб м"якого матеріалу. Навряд чи "Новая..." возить посилки на мотузці за машиною, але навіть за таких умов вона була б цілісінькою. :) Позитив мав продовження - як бонус було вкладено пробник базової основи №5 (http://ejuice.com.ua/262-baza-vape-tobacco-5-12-mg-ml-100-ml.html) , що стало премною несподіванкою.
Щодо акумів - загалом задоволений, одного вистачає як раз на день (користуюсь вже близько 3х тижнів). Нормально заряджаються зарядкою нового зразка. Але на відміну від старт-комплектівських, ці акуми треба вкрутити в З/У _до_ вмикання його в мережу.
На "5" не дотягло через датчик тяги (вибачте за каламбур:) - він дещо грубіщий, ніж акуми із старт-комплекту. Для активації доводилось доволі сильно тягнути, і , як на мене, він зарано вимикався. Тож довелося додати тюнингу до атомайзера - 1 виток звичайної нитки, щоб трохи перекрити отвір збоку над різьбою (на атомах з 2 отвтрами - два витки). Активація (тяга) нормалізувалась, пару та смаку стало більше.
Загалом покупкою і сервісом задоволений! Дякую!